0538 359 15 15 0543 804 83 98 info@serdarsyachting.com

Bizim hakkımızda söylenenler ?

quote

Baba oğul kaptanlar Fikri Kaptan ve Serdar Kaptan; misafirperverlikleri, hoş sohbetleri ve işlerine verdikleri önem ile tek kelime ile harika insanlar. Sizi fix ve kalabalık yerlere değil, o gün neresi rüzgar almıyorsa ve sakinse, gerekirse ekstra yo

testimonial Alp Aslanbıyık İstanbul
quote

Herşeyi ile mükemmel bir tekne turuydu. Yemekler, temizlik, personelin ilgisi aşırı derecede iyiydi. Katıldığım en güzel tekne turuydu. Çok teşekküler.

testimonial Faruk Kaya
quote

24 Ağustos 2016 Çarşamba günü katıldığımız 12 Adalar Göcek turunda, başta kaptan Fikri Bey, oğlu Serdar Bey ve eşine, kaptanın kızı ve torununa güzel yüzlü hizmet ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Serdar Yatching ile tura katılmayı düşünenl

testimonial Işıl
quote

Katıldığımız onlarca tekne turundan çok daha güzel bir gün geçirdik. Teknemiz, kaptanımız, personelimiz, ilgi; kısaca her şey harikaydı. Özel sos ise mükemmeldi. Teşekkürler Fikri Kaptan.

testimonial Levent Demir Sakarya
quote

2014 yazıydı. Saygın tavırları, nezih bir ortam ve özel soslu balığı ve salatalarıyla oldukça doyurucu bir geziydi. Bu yılda görüşmek üzere.

testimonial Esin Ünal Göcek
quote

Geçen yıl tura katılma imkanımız olmuştu. Gerçekten çok memnun kaldık. Temizliği ve özellikle o muhteşem, tarifini vermedikleri soslu balık bir harikaydı.

testimonial Özlem Erbaş İzmir
quote

Eğer muhteşem bir tekne turu istiyorsanız size Serdar Yatching ile tura çıkmanızı tavsiye ederim.

testimonial Nazlı Demiralay Isparta
quote

İlk seyahatim 2013 yazıydı, tadı damağımızda kalmıştı. Bu yaz yine mükemmeldiniz,temiz, kaliteli, güler yüzlü, muhteşem bir tur geçirmek istiyorsanız Serdar ve ekibine güvenebilirsiniz. Tekrar teşekkür ederim her şey için.

testimonial Meryem Özkan İstanbul
quote

2013 yazında Serdar Yachting ile tur yapma imkanım oldu. Önceden uyarmak isterim ki kesinlikle abarttığımı düşünmeyin; Teknenin ferahlığı, temizliği, enfes yemekleri ve saygın personeliyle gidebileceğiniz en iyi tur olduğunu belirtmek isterim. Te

testimonial Emine- Esra Çelik Göcek
quote

Gidilen güzergah,yemekler ve sunuluş biçimleri, teknedeki misafirperverlik gerçekten çok güzeldi. Teşekküler Fikri Kaptan.

testimonial Ömer-Can-Hakan Adapazarı
quote

Tekne gezisi yapılacaksa sizinle yapılmalı. Personel kalitesi, güler yüzü ve hizmetiniz süperdi. Yemekleriniz çok lezzetli ve çok boldu. Özellikle sınırsız çayınız çok iyiydi. Hersey için teşekkürler.Seneye yine orada olun.

testimonial Hakan Kahyaoğlu Ankara
quote

Fikri kaptan başta olmak üzere oğlu Serdar ve tüm ekibe teşekkür ederim.Her zamanki gibi bize keyifli, unutamacağımız güzel saatler yaşattılar.Tekrar görüşmek ümidi ile.

testimonial Murat Hüseyin Ağa İzmir
quote

Hayatımda geçirdiğim en güzel tekne turu...Herşey muhteşem...Kesinlikle tekrar gelmeyi düşünüyorum... Habertürk Gazetesi Reklam Satış Müdürü Nilgun Çınar

testimonial Nilgün Çınar İzmir
quote

Oldukça memnun kaldığımız güzel bir tekne turu yaptık. Yemekler ve hizmet güzeldi. Herşey için teşekkürler.

testimonial Arda Sarı İstanbul
quote

En kısa zamanda tekrar sizlerle birlikte olmak dileğiyle....

testimonial Emre Balaban Kayseri
quote

Unutamayacağım bir gündü. Herkese kucak dolusu sevgiler.

testimonial Dilek Aydoğdu Nevşehir
quote

Hepinize çok teşekkür ederim. Güzel anılarla ayrılıyorum….

testimonial Canan Karakaş Ankara
quote

Hayatımdaki en güzel günlerdendi. Gezdiğimiz koylardaki güzellikler, teknedeki ortam ve mürettebatı güleryüzlü hakikaten çok memnun kaldım. Herkese çok teşekkürler.

testimonial Fatih Köse Fethiye
quote

Sizleri çok özledik. Bu yaz oradayız.

testimonial Mahmut Kara Ankara-Tükiye